Paslanmaz Lazer Kesim

 
Paslanmaz Lazer Kesim :  Paslanmaz çelik lazer kesim , malzeme üzerine odaklanmış bir lazer ışını kullanarak hassas ve temiz kesimler yapmayı sağlayan bir kesim teknolojisidir.
 
Paslanmaz krom levha, dekoratif paslanmaz sac ,boru, profil gibi farklı biçimlerdeki malzemeler, lazer kesim makinelerinde tasarlanan çizimlere göre kesilebilir ve paslanmaz malzeme üzerine ince detayların işlenmesini sağlar. Paslanmaz lazer kesim, asansör buton imalatı , paslanmaz kutu harf , paslanmaz tabela ,avize ve aydınlatma ürünleri, paslanmaz asansör kabin ve kapı imalatında kullanılan dekoratif tasarımlara kadar çeşitli alanlarda kullanılabilir.
 
Bu tür bir işlemler , paslanmaz krom çelik malzeme üzerinde minimum seviyede ısı etkisi bıraktığı için paslanmaz krom çelik malzemelerin özelliklerini değiştirme riskini azaltır. Ayrıca, 201 - 304 - 316 serileri olarak her çeşit kaliteye uygun lazer kesim olanağı tanır.
 


Kısaca Biz

2009'dan bu yana endüstriyel bilgi ve tecrübemizle, yetişmiş teknik ekiple hızlı, güvenilir ve uygun fiyatlarımızla sektörümüzün en geniş ve çağın gerektirdiği en yeni ürünlerimiz ile hizmetindeyiz.

İletişim

Adres: Seyitnizam, Demirciler Sitesi 3. Cd. No:53, 34015 Zeytinburnu/İstanbul

Tel: 0 212 546 85 71

Gsm: +905352437039

Sosyal Medya

Tüm Hakları Saklıdır © 2024 webteo.com.tr